ss

Conall

Home  |  Alapítványi hírek   |  Az ismeretterjesztő előadásaink eddig nyolc helyszínen 1500 embert szórakoztattak!

A Roxy Kalandjai című, másfél órás multimédiás előadás-sorozat tavaszi szakaszának záró állomása tegnap este, június 20.-án volt Vértesbogláron. Az elmúlt másfél hónap során nyolc előadás került megrendezésre, és ezek során 1500 diák és felnőtt ismerkedett meg szórakoztató módon a rókák rejtett életével, és a fotózás kulisszatitkaiba is be lehetett pillantani.

Így az Alapítványunk, a bejegyzés időszakában, az elmúlt másfél hónapban az alábbi helyeken tartott ismeretterjesztő előadást:

Csákvár, Művelődési Ház – felnőtteknek

Csákvár Művelődési Ház – az általános iskolásoknak,

Bicske – Művelődési Ház – az általános iskolásoknak,

Bicske – Művelődési Ház – felnőtteknek

Budapest – Babérliget, általános iskola

Gödöllő – Nemzetközi Természetfilm Fesztivál programjaként

Vértesboglár, Művelődési Ház –  az általános iskolásoknak,

Vértesboglár, Művelődési Ház-  a felnőtteknek,

Videókat, díjnyertes fotókat és sok-sok történetet osztottunk meg a közönséggel, akik vastapssal jutalmazták a programot és élményekkel gazdagodva, csillogó szemekkel távoztak az előadásokról. Csákváron, Bicskén és Vértesbogláron fotó kiállítás is kísérte az előadást.

Hangulatos kertmozin vagyunk túl

WRITTEN BY: